Присоединяйтесь, чтобы читать еще больше
покерных новостей в социальных сетях!
Спасибо, я уже с вами!
Sign up

Unibet в лицах: Андрій Ратушний

23.10.2015  /   0

 

 
Андрій Ратушний

 

 

Андрій Ратушний, 30 років

 

З покером мене познайомив двоюрідній брат десь у 2004 році. Коли побачив вперше, як він грає, подумав, що це якийсь лохотрон і навіть не звернув уваги. Але коли він зняв собі на випускний  в університеті $300,то жаба задушила.

 

 

Брат пройшов за мене вікторину, за яку на мій рахунок перевели $50. Я роздрукував листочок з комбінаціями і почав грати. Коли лишилося $10, він сказав: «Ось статті по стратегії, почитай». З цього моменту справи пішли краще.

 

 

Зараз граю nl25 BSS. Піднімався до лімітів nl 100. Турніри граю дуже рідко. Кілька турнірів на тиждень.

 

 

В мене був квиток вартістю 2Е чи 4Е. Оскільки я не турнірний гравець, то особливо не придивлявся, в який турнір я вскочив з цим квитком. Цей турнір я виграв. Але замість грошей мені в якості призу зарахували квиток вартістю в 10Е. Я зіграв ще один турнір, вже з новим квитком, і знову як виграш отримав квиток вартістю  50Е. Це мене трішки спантеличило. Я відкрив розклад онлайн-турнірів, щоб вирахувати, в якому ж місці закінчується ця епопея. Результат пошуку тоді мене розчарував. Виявилося, що грошові призи в цьому відборі не розігруються. А кінцева точка відбору  – це пакет вартістю 2000Е на офлайн-турнір Unibet Open. Так я пройшов ще два рівня відбору, відповідно з призовими фондами: квиток вартістю 250Е і власне сам пакет на серію  Unibet Open.

 

 

Турнір в Каннах – це перший мій офлайн-турнір. Через це в мене виникало багато технічних помилок. Наприклад, поставивши фішки в центр столу, я не сказав рейз.

 

 

Фінішував я в турнір 114 із 411, допустивши, на мій погляд, помилку. На СО (стек 12-15bb)  я з А8 одномасними пішов олл-ін проти префлоп-рейзера на UTG-1.  Опонент показав QQ.

 

 

В організації сподобалося все, окрім тривалості турніру. Гра тривала з 13.00 до 1.00 з короткими перервами та з довгою перервою на вечерю. Для кеш-гравця це дуже важко.

 

 

 

Интересно? Поддержи развитие покера - расскажи друзьям.


^